23. února 2024

Vážení soutěžící, eventoví profesionálové, 

velice nás těší zájem o účast v letošním ročníku soutěže Výroční ceny ČEA. 

První krok máte za sebou, zrealizovali jste nejeden skvělý event. Ale pro dosažení vítězství je potřeba dalšího úsilí a času. 

A proto PRODLUŽUJEME TERMÍNY PRO PODÁNÍ I EDITACI vašich projektů: 

Termín pro registraci přihlášek posouváme na 1. března 2024. Do tohoto data je nutné přihlášky také vyfakturovat a zaplatit!

Na editaci registrovaných projektů (textovou úpravu či doplnění, nahrání videa či dalších příloh) máte ještě více času, a to až do 7. března do 17 hodin! 

Máme pro vás další důležité informace! Možná jste dosud váhali váš projekt přihlásit. Naše F&Q níže mohou vaše rozhodnutí změnit! 

Otázka: Chtěli bychom soutěžit, ale zjistili jsme, že přihlášení našeho eventu, a tedy jeho veřejná prezentace, může být z nějakých důvodů citlivá pro našeho klienta. Pokud bychom se dostali na shortlist, je možné, aby video bylo k dispozici pouze pro hodnocení porotců, ale nebylo jinak zveřejněno? 

Odpověď: Ano, je to možné, dejte nám o tom vědět, a my zveřejnění uzpůsobíme dle vašich potřeb. 

Otázka: Jsou uvedené termíny opravdu finální? 

Odpověď: Ano jsou, ale pozor, věnujte pozornost dalšímu kroku! 

Otázka: Co se bude dít dál? 

Odpověď: Vaše přihlášky poputují ke garantům, kteří si je pročtou a poskytnou vám podněty k vylepšení/doplnění. Stejně tak vám mohou dát návrh na přeřazení vašeho projektu do jiné – vhodnější kategorie. Můžete získat tedy další, ale již opravdu úplně poslední možnost úpravy či doplnění, a to v termínu od 14.-18. března do 12 hodin!

Na nic už nečekejte, ať nepropásnete prodloužené deadliny, jsou již opravdu finální!