Katalog členů

Členové asociace

EVENTOVÉ AGENTURY

Specialisté na event a multimediální show – s tímto formátem přišli jako první v ČR již v roce 2003. Používají nejmodernější technologie, silnou stránkou je sehraný tým, i díky němu vznikají výjimečné projekty.

více ..
méně

Tvůrce stovek odborných konferencí, které se zařadily k nejvýznamnějším v České republice. Jejich úspěch přisuzuje společnost entusiasmu, tvrdé práci a úsilí o naprostou profesionalitu.

více ..
méně

Rodinná firma, která přináší již více než 15 let komplexní řešení eventových akcí na míru v té nejvyšší kvalitě.

více ..
méně

Eventová a aktivační agentura působící již přes 20 let na trhu klade důraz na kvalitní a profesionální produkci, nová řešení v oblasti moderních technologií, včetně zapojení virtuálních nástrojů. Nové myšlenky a odvážná kreativní řešení jsou základními prostředky jejich práce.

více ..
méně

Spojujeme svět eventů, on-line eventů a kreativní produkce. Doručujeme strategický event management, ideamaking a spolehlivá produkční řešení pro: Konference | Firemní výročí | Galavečery | All employee meetings | Online events | Videoprodukci

více ..
méně

Eventová a komunikační agentura, jejímž hlavním posláním je přinášet lidem pozitivní emocionální zážitky prostřednictvím pořádání live, virtuálních a hybridních společenských akcí a konferencí.

více ..
méně

Přední eventová agentura působící na trhu přes 20 let. Nově nabízí realizaci virtuálních eventů na míru s atraktivním konceptem, originálním studiem a grafikou, možností interakce s diváky a další.

více ..
méně

Úspěšná full-servisová marketingová agentura zrealizovala již přes 10 tisíc projektů. Připraví nezapomenutelný event, profesionální služby nabízí i v on-line komunikaci, podpoře prodeje či videoprodukce.

více ..
méně

Naše práce dává smysl. Naše nápady mají úspěch. A naše myšlenky přesah. Naše síla je ve zkušenostech a týmu profesionálů, kteří ví, co dělají. Umíme realizovat neobyčejná komunikační řešení na míru. A vždycky vám nabídneme víc, než čekáte. Můžeme vám věnovat tolik času, kolik potřebujete. Můžeme si to dovolit. Máme pevné zázemí jedné z nejsilnějších mediálních skupin ve střední Evropě. Jsme totiž součástí skvěle fungující rodiny Prima. Jsme kovaní v marketingových strategiích, umíme PR jako nikdo jiný, realizujeme nezapomenutelné eventy, navrhujeme bezkonkurenční merchandising a máme i vlastní vydavatelství. Díky tomu dokážeme za smysluplné peníze realizovat komplexní řešení, která osloví téměř 100 % české aktivní populace. Když chcete víc než ostatní, už víte, na koho se obrátit…

více ..
méně

Profesionálové společnosti se starají o úspěch svých klientů při organizování mezinárodních kongresů, konferencí a eventů po celém světě. Zákazníkům garantuje vysokou odbornost, preciznost a profesionalitu.

více ..
méně

Umíme eventy. Po dobrým, po zlým a po svým. Za 10 let jich máme na kontě 60. Naší specialitou jsou nároční návštěvníci, kreativní klienti a prémiové produkty. Vystřihneme prvotřídní konferenci i festival pro 110 000 vyznavačů životního stylu jménem Harley-Davidson. Stačí si říct…

více ..
méně

Přední česká agentura tvoří eventy, které pomáhají klientům vybudovat vztahy se zákazníky, získat nové kontakty nebo lépe komunikovat s veřejností. Vybudovala několik festivalů pro stovky tisíc lidí.

Agentura PLAYzone je provozovatelem Vodafone PLAYzone Areny, esportového centra o rozloze přes 1000 m2. Agentura je také organizátorem soutěží MČR, včetně milionové Tipsport MČR CS:GO. Jako součást skupiny Prima se zaměřuje i na výrobu pořadů s herní tematikou, které vysílá televizní stanice Prima COOL. Pravidelné denní zpravodajství přináší prostřednictvím portálu PLAYzone.cz.

více ..
méně

LOKACE

Opero je místem k práci, setkávání a inspiraci. Moderní business hub, elegantně zasazený do architektury Starého Města nabízí veškerou vybavenost pro osobní kancelář či realizaci menších eventů.

Nabízí moderní eventové prostory v samém srdci Karlína s kapacitou až 300 osob. Designové prostory s nádechem industriálního stylu jsou vhodné pro konference, workshopy, semináře, firemní školení či večírky. Společně s vlastním cateringem Spojujeme a restaurací Spojka Karlín poskytují synergii i komfort služeb.

více ..
méně

Veletrhy Brno, a.s.

Společnost je největší veletržní správou ve střední Evropě, vlastnící architektonicky významný výstavní areál, tzv. brněnské výstaviště. Je organizátorem mezinárodních výstav a veletrhů.

AV TECHNIKA

Nabízí kompletní technický servis při zajišťování akcí a disponuje širokou nabídkou audiovizuální techniky připravené k pronájmu. Půjčuje techniku na párty, roadshows, výstavy a firemní nebo kulturní akce.

více ..
méně

Leader na českém trhu v oblasti pronájmu a obsluhy audiovizuální/IT techniky. Díky nejmodernějším technologiím již 30 let proměňuje komunikaci svých tuzemských i zahraničních klientů na audiovizuální zážitky.

více ..
méně

OSTATNÍ SLUŽBY

Více než 10 let vybírá a dodává nejlepší inovativní řešení pro všechny druhy eventů. Současně nabízí prodej či pronájem profesionálního vybavení. Eventové stany, stany pro svatby a glamping, nábytek pro malé i velké akce. V nabídce najdete také venkovní kuchyně OFYR pro profesionály a cateringové společnosti. Zastupuje značky X-GLOO, Creative Products, OFYR, The Bastard, Jardinico, Flux.

více ..
méně

Je největší půjčovnou nábytku a vybavení v Čechách. Již více než 27 let půjčuje nábytek pro nejrůznější typy eventů po celé Evropě. Disponuje širokou škálou produktů v mnohatisícovém množství, tak může vybavit i ty největší a nejnáročnější akce. Díky rozsáhlé flotile nákladních vozů a početnému vyškolenému týmu zabezpečí cokoliv a kdekoliv.

více ..
méně

Vyrábí a distribuuje scénický a scénografický materiál, jevištní textil, projekční fólie pro přední i zadní projekci, vyrábí jevištní podesty, vyrábí a prodává taneční podlahy a povrchy (baletizoly), vyrábí scénickou zdvihací techniku, prodává a servisuje řetězové kladkostroje. Zabývá se také montáží textilní a jevištní techniky pro eventy, ale také divadla, televize, filmové produkce a další. Neustále pracují na vývoji, zdokonalování a rozšíření svého produktového portfolia. Jsou specialisté pro protipožární úpravu velké škály hořlavých materiálů.

více ..
méně

Zajišťuje grafickou stránku pro různé typy eventů - konference, prezentace značek, komerční show a další. V současné době nabývá na významu jako nepostradatelná součást hybridních eventů.

Servírujeme novátorství, spolehlivost, nápady. Překonáváme hranice chutí, tvarů i České republiky. Řekněte nám, kde a koho chcete pohostit a ostatní nechte na nás

PARTNEŘI ASOCIACE

Banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Své služby poskytuje jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financuje však i velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů.

Dánský výrobce hraček Lego distribuovaných po celém světě. Podílí se na budování udržitelné budoucnosti a pozitivní dopad na společnost a planetu, kterou děti zdědí. Hlásí se k odpovědnosti za minimalizaci dopadu na životní prostředí a usilujeme o nulový dopad na životní prostředí na planetě.

více ..
méně

Catering již od roku 1995. Průvodce vašim eventem, firemním večírkem nebo dokonalou svatbou. Vytváří zážitky a chutě, na které se nezapomíná. #myjsmecatering

Pořádá firemní večírky, plesy, teambuildingy, kongresy a speciálních akce na klíč. Půjčovna mobiliáře a svítícího nábytku na Vaše akce.

Organizuje eventy pro děti i dospělé, přičemž se tato činnost prolíná s reklamou a dalšími navazujícími službami. Ve svém portfoliu nabízí vše ze zábavy, reklamy a eventů.

Největší kongresové centrum České republiky Kongresové centrum Praha se nachází v těsné blízkosti Vyšehradu na místě s nádherným výhledem na celé panoráma města, Pražský hrad a Staré Město. Budova Kongresového centra Praha dominuje svému okolí a je zároveň jedinečným příkladem neofunkcionalistické architektury. Její interiér je rozdělen na 3 trakty - kongresový, společenský a jižní , což umožňuje bez problémů pořádat zároveň několik akcí. Kromě pestré nabídky flexibilních prostor nabízí Kongresové centrum Praha svým klientům služby nejvyšší kvality zajištěné zkušeným produkčním týmem, vynikající dopravní dostupnost, dostatečnou parkovací kapacitu a také bohatý výběr ubytování v blízkém okolí. V bezprostřední blízkosti se nachází také rozsáhlý parkový areál Vyšehradu. Ten bývá ideálním místem odpočinku a relaxace pro účastníky akcí a návštěvníky Kongresového centra Praha. Přímo u stanice metra C - Vyšehrad Skvělá dopravní dostupnost Poloha blízko historického centra města Jedinečný výhled na historické centrum Variabilní prostory pro různé druhy akcí Vysoce kvalitní ubytování v blízkosti Kongresového centra Praha

více ..
méně