eventoví profíci!

Česká eventová asociace je skupina nejvýznamnějších agentur a dodavatelů eventových služeb.  Jsme přesvědčeni, že eventy dávají velký smysl. 

ČLENOVÉ A PARTNEŘI

Každý z našich členů má za sebou dlouhodobé zkušenosti z realizací menších, větších či velkokapacitních akcí. Pro všechny z ČEA dávají eventy velký smysl a do každého projektu jdou naplno. Nezáleží na tom, zda v plánování obsáhnou více disciplín nebo se specializují na jednu oblast (lokace, catering, AV technika, vybavení, personální služby atp.). Výsledkem je dokonalý event, který přinese jedinečný zážitek.

ČLENŮ

PARTNEŘI

ROČNÍKŮ SOUTĚŽE

SETKÁNÍ SKUPIN

EVENTOVÉ AGENTURY

Specialisté na event a multimediální show

Specialisté na event a multimediální show – s tímto formátem přišli jako první v ČR již v roce 2003. Používají nejmodernější technologie, silnou stránkou je sehraný tým, i díky němu vznikají výjimečné projekty.
WEB

Nejvýznamnější odborné konference a kongresy

Tvůrce stovek odborných konferencí, které se zařadily k nejvýznamnějším v České republice. Jejich úspěch přisuzuje společnost entusiasmu, tvrdé práci a úsilí o naprostou profesionalitu.
WEB

KOMPLEXNÍ EVENTOVÁ ŘEŠENÍ, SVĚTOVÁ ÚROVEŇ

Rodinná firma, která přináší již více než 15 let komplexní řešení eventových akcí na míru v té nejvyšší kvalitě.
WEB

JEDINEČNÉ EVENTY, HUDBA, TECHNOLOGIE A DESIGN

Eventová a aktivační agentura, na trhu působí přes 20 let. Klade důraz na kvalitní a profesionální produkci, nová řešení v oblasti moderních technologií, vč. zapojení virtuálních nástrojů. Nové myšlenky a odvážná kreativní řešení jsou základními prostředky jejich práce.
WEB

Spojení živých, online eventů a komunikace

Propojení světa živých eventů, on-line eventů a kreativní produkce. Navrhnou strategický event management, ideamaking a spolehlivá produkční řešení pro:
Konference | Firemní výročí | Galavečery | All employee meetings | Online events | Videoprodukci
WEB

NA DOSAH MILIÓNU POZITIVNÍCH EMOCÍ

Eventová a komunikační agentura, jejímž hlavním posláním je přinášet lidem pozitivní emocionální zážitky prostřednictvím pořádání live, virtuálních a hybridních společenských akcí a konferencí.
WEB

PROFESIONÁLNÍ TÝM EVENTOVÝCH FANOUŠKŮ

Agentura Dream pořádá firemní večírky, plesy, teambuildingy, kongresy a speciálních akce na klíč. Zároveň disponuje půjčovnou mobiliáře a svítícího nábytku pro všechny typy akcí.
WEB

EVENTY UMÍ PO DOBRÝM, PO ZLÝM A PO SVÝM

Za 10 let mají na svém kontě 60 eventů. Jejich specialitou jsou nároční návštěvníci, kreativní klienti a prémiové produkty. Vystřihnou prvotřídní konferenci i festival pro 110 000 vyznavačů životního stylu jménem Harley-Davidson.
WEB

TVŮRCE VÍCE NEŽ 1 800 EVENTŮ RŮZNÉHO CHARAKTERU

Eventová a aktivační agentura, na trhu působí přes 20 let. Klade důraz na kvalitní a profesionální produkci, nová řešení v oblasti moderních technologií, vč. zapojení virtuálních nástrojů. Nové myšlenky a odvážná kreativní řešení jsou základními prostředky jejich práce.
WEB

Specialista na eventy, online a podporu prodeje

Úspěšná full-servisová marketingová agentura zrealizovala již přes 10 tisíc projektů. Připraví nezapomenutelný event, profesionální služby nabízí i v on-line komunikaci, podpoře prodeje či videoprodukce.
WEB

PROFESIONÁLOVÉ V ORGANIZOVÁNÍ AKCÍ NA MÍRU

Profesionálové společnosti se starají o úspěch svých klientů při organizování mezinárodních kongresů, konferencí a eventů po celém světě. Zákazníkům garantuje vysokou odbornost, preciznost a profesionalitu.
WEB

SPOJENÍ VYJÍMEČNÉHO, EVENTY PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Přední česká agentura tvoří eventy, které pomáhají klientům vybudovat vztahy se zákazníky, získat nové kontakty nebo lépe komunikovat s veřejností. Vybudovala několik festivalů pro stovky tisíc lidí.
WEB

TVŮRCI ORIGINÁLNÍCH PŘÍBĚHŮ OD ZAČÁTKU DO KONCE

Agentura, která píše nezapomenutelné příběhy vzbuzující pozitivní emoce. Tým profesionálů i přátel zároveň, kteří vytváří eventy různého charakteru.
WEB

KOMPLEXNÍ MEDIÁLNÍ SERVIS, ORGANIZACE EVENTŮ FTV PRIMA

Skupina Solootins je součástí skvěle fungující rodiny FTV Prima. Díky tomu nabízí komplexní komunikační řešení na míru. Profesionální tým navrhne marketingou strategii, zajistí PR a zrealizuje nezapomenutelné eventy. A ještě mnoho dalšího.
WEB

ÚSPĚŠNÉ PROPOJENÍ BYZNYSU A SPORTU

Společnost Sportima nabízí marketingovou a produkční spolupráci v oblasti sportu a eventů. Navazuje na více jak 20leté zkušenosti s pořádáním sportovních a společenských akcí ve spolupráci s eventovou produkcí P. J. Art Production.
WEB

LOKACE

SKVĚLÉ MÍSTO PRO JEDINEČNÉ OKAMŽIKY

Největší kongresové centrum ČR s výbornou dostupností s dokonalým výhledem na celé panoráma města. Interiér neofunkcionalistické budovy je rozdělen na 3 trakty - kongresový, společenský a jižní, což umožňuje pořádat několik akcí najednou.
WEB

PRACOVNÍ A SPOLEČENSKÉ ZÁZEMÍ V CENTRU PRAHY

Opero je místem k práci, setkávání a inspiraci. Moderní business hub, elegantně zasazený do architektury Starého Města nabízí veškerou vybavenost pro osobní kancelář či realizaci menších eventů.
WEB

GASTRO, EVENTOVÉ PROSTORY A ZÁBAVA

Eventové prostory v srdci Karlína s kapacitou až 300 osob. Designová lokace je vhodná pro konference, workshopy, semináře, školení či večírky. Společně s vlastním cateringem Spojujeme a restaurací Spojka Karlín poskytují synergii i komfort služeb.
WEB

VELETRHY, PRONÁJMY PROSTOR, VÝSTAVBA EXPOZIC

Společnost Veletrhy Brno je největší veletržní správou ve střední Evropě, vlastnící architektonicky významný výstavní areál, tzv. brněnské výstaviště. Je organizátorem mezinárodních výstav a veletrhů.
WEB

VÝSTAVNÍ AREÁL S TRADICÍ NEDALEKO CENTRA MĚSTA

Výstaviště Praha je ideálním místem pro konání kulturních, společenských, sportovních i firemních akcí. Areál o rozloze 36 hektarů nabízí venkovní i vnitřní prostory, skvělou polohu blízko centra a parku Stromovka.
WEB

CATERING

TVŮRCE NEZAPOMENUTELNÝCH ZÁŽITKŮ A CHUTÍ

Cateringová společnost zajišťující cateringové služby od roku 1995. Profesionální průvodce každého eventu, firemního večírku nebo dokonalé svatby. Vytváří zážitky a chutě, na které se nezapomíná. IN Catering #myjsmecatering
WEB

GALAVEČEŘE, LIVECOOKING, SPORTOVNÍ CATERING

Zátiší Catering servíruje novátorství, spolehlivost a jedinečné nápady. Překonává hranice chutí, tvarů i České republiky. Stačí říci, kde a koho pohostit a vše ostatní zajistí profesionálové ze Zátiší.
WEB

AV TECHNIKA

OZVUČENÍ KONCERTŮ A FESTIVALŮ, STREAMING

Nabízí kompletní technický servis při zajišťování akcí a disponuje širokou nabídkou audiovizuální techniky připravené k pronájmu. Půjčuje techniku na párty, roadshows, výstavy a firemní nebo kulturní akce.
WEB

PARTNER PRO TECHNICKÉ ZABEZPEČENÍ AKCÍ

Leader na českém trhu v oblasti pronájmu a obsluhy audiovizuální/IT techniky. Díky nejmodernějším technologiím již 30 let proměňuje komunikaci svých tuzemských i zahraničních klientů na audiovizuální zážitky.
WEB

DALŠÍ SLUŽBY

KVALITNÍ HOSTESS PROMO A MERCHANDISING

Rodinná agentura, která zajišťuje profesionální hostesky/promotéry na různé druhy eventů a zároveň se zabývá tvorbou kvalitního merche přímo na míru podle potřeb zákazníka.
WEB

DESIGNOVÉ A EXKLUZIVNÍ VYBAVENÍ NA EVENTY

Více než 10 let vybírá a dodává nejlepší inovativní řešení pro všechny druhy eventů. Nabízí prodej či pronájem profesionálního vybavení, jako jsou eventové a svatební stany, glamping, nábytek, ale také venkovní kuchyně OFYR pro profesionály a catering.
WEB

NEJVĚTŠÍ PŮJČOVNA NÁBYTKU V ČECHÁCH

Již více než 27 let půjčuje nábytek pro nejrůznější typy eventů po celé Evropě. Disponuje širokou škálou produktů v mnohatisícovém množstvÍ. Díky rozsáhlé flotile nákladních vozů a početnému vyškolenému týmu zabezpečí cokoliv a kdekoliv.
WEB

TVŮRCE ESPORTU V ČESKU A NA SLOVENSKU

PLAYzone je provozovatelem Vodafone PLAYzone Areny, esportového centra o rozloze přes 1000 m2. Agentura je také organizátorem soutěží MČR, včetně milionové Tipsport MČR CS:GO. Jako součást skupiny Prima se zaměřuje i na výrobu pořadů s herní tematikou.
WEB

VIZUÁLNÍ REALIZACE PRO VIRTUÁLNÍ A ŽIVÉ EVENTY

Zajišťuje grafickou stránku pro různé typy eventů - konference, prezentace značek, komerční show a další. V současné době nabývá na významu jako nepostradatelná součást hybridních eventů.
WEB

JEDINEČNÝ SORTIMENT PRODUKTŮ PRO AKCE

Vyrábí a distribuuje scénický a scénografický materiál, jevištní textil, fólie pro projekci, podesty aj. Zajistí textil a jevištní techniku pro eventy, divadla, televize, film atd. Jsou specialisty na protipožární úpravu hořlavých materiálů.
WEB

PARTNEŘI

NEJDOSTUPNĚJŠÍ BANKA V ČESKU

Banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Své služby poskytuje jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financuje však i velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů.
WEB

INSPIRACE A ROZVOJ MALÝCH I VELKÝCH STAVITELŮ

Dánský výrobce hraček Lego distribuovaných po celém světě. Podílí se na budování udržitelné budoucnosti a pozitivní dopad na společnost a planetu. Hlásí se k odpovědnosti za minimalizaci dopadu na životní prostředí na planetě.
WEB

SPECIALISTÉ NA LASEROVÉ A MULTIMEDIÁLNÍ PROJEKCE

Kvant Show Production je již více než 27 let lídrem v laserovém zábavním průmyslu a poskytovatelem výjimečných zážitků, které uspokojují klienty z více než 65 zemí. Nabízí oceňované komplexní produkční služby, multimediální instalace a pronájem vybavení.
WEB