ABYCHOM MOHLI RŮST!

Unikátní projekt Mapování eventového průmyslu, první tohoto druhu a rozsahu v ČR, odstartoval. Jen díky vám dosáhne svého cíle. Prosíme, vyplňte krátký dotazník, děkujeme!

MAPOVÁNÍ EVENTOVÉHO PRŮMYSLU

Projekt Mapování kreativního průmyslu je pilotní dotazníkové šetření organizací, které se zabývají pořádáním a realizací hromadných akcí, a to jak kulturních, sportovních, obchodních, ale také marketingových, společenských aj. 

Cílem je získat základní informace o ekonomickém a sociálním přínosu podnikatelské činnosti, kterou se zabýváme.

My, podnikatelé v eventovém průmyslu, chceme růst. Vidíme příležitosti krátkodobé i dlouhodobé, jak pomoci našim podnikatelům a české ekonomice. Aby byly naše peníze efektivně investované, potřebujeme součinnost veřejné správy a transparentní pravidla.

Proto se oborové asociace shodly na potřebě vytvořit jednotnou datovou základnu, abychom měli oboustranně věrohodné podklady pro jednání se zástupci státu.

KDO SE MŮŽE ZAPOJIT?

Každý, kdo se svou podnikatelskou činností podílí na organizaci či produkci a plánování hromadných akcí. Bez ohledu na to, zda jde o nadnárodní firmu, středního či menšího podnikatele nebo OSVČ. 

Eventový průmysl je úžasně rozmanitý. Do něj bezpochyby spadají agentury, catering, lokace, technické a další vybavení na eventy. Náš obor ale zasahuje nebo se překrývá s mnoha dalšími odvětvími a profesemi, např. moderátoři, tlumočníci, bezpečnostní agentury, grafici, tiskové, dekorační a další služby.

PROČ?

Abychom mohli růst! Konkurenční obory data mají a používají je pro vyjednávání i tvorbu strategií na všech úrovních. Bohužel chybí jakékoliv přehledy o tom našem!

Abychom mohli růst, potřebujeme vědět, kdo jsme, kolik nás je a kolik společnosti přinášíme. Potřebujeme identifikovat příležitosti pro růst konkurenceschopnosti.

chceme růst!

Chceme být atraktivnější pro zákazníky z ČR i ze světa, být přitažlivým oborem pro zaměstnance a důstojným partnerem pro stát a obce. A vytvářet zdravé konkurenční prostředí.

Za projektem stojí důvěryhodné organizace. Bezpečnost a nakládání s poskytnutými  daty jsou pro nás maximální prioritou.

DĚKUJEME!

Jen díky vám dosáhneme svého cíle, a tím je zpracování informací od více než 5 000 firem či profesionálů z oboru! Vyplňte, prosím, náš krátký dotazník.

KONTAKTY

Vzhledem k náročnosti projektu není možné zajistit plnohodnotnou telefonickou podporu. Vaše otázky nám, prosím, napište na níže uvedené maily a my vám odpovíme co nejdříve. V případě, že preferujete telefonní spojení, uveďte tuto informaci do mailu, zanechte nám číslo a my se vám ozveme zpět.

O PROJEKTU, DOTAZNÍK

Na uvedený email se na nás neváhejte obrátit v případě jakýchkoliv dotazů, týkajících se projektu nebo pokud máte otázky k dotazníku.

TECHNICKÁ PODPORA

V případě, že při vyplňování dotazníku budete čelit jakémukoliv technickému problému, informujte nás na níže uvedený email.

MÉDIA A PARTNEŘI

Věříme, že unikátní projekt Mapování evnetováho průmyslu je zajímavým tématem pro širokou cílovou skupinu. Těšíme se na spolupráci!

REALIZACE PROJEKTU

Děkujeme našim partnerům za podporu a součinnost v projektu Mapování eventování průmyslu. Za projektem stojí důvěryhodné organizace. Bezpečné nakládání s poskytnutými daty jsou pro nás maximální prirotiou.

Pokud jste oborová asociace a chcete se přidat do projektu Mapování eventového průmyslu, prosím kontaktujete nás na emailu cea.tajemnice@gmail.com

ZA PODPORY

Realizuje se projekt Mapování eventového průmyslu ČR, registrační číslo 0334000007 zaměřený na podporu ve strategickém rozvoji kulturních a kreativních odvětví, financovaný Evropskou unií – NextGeneration EU v rámci Národního plánu obnovy a iniciativy Rozvoj regionálního kulturního a kreativního sektoru.

Mapování eventového průmyslu – Photo credit: Stanislav Milata