2. 9. 2020

Praha, 1.9.2020 – AV MEDIA EVENTS upevňuje své postavení na českém i mezinárodním trhu. 1.9.2020 se pod AV MEDIA EVENTS začleňuje její sesterská společnost YVENTECH, známá především pronájmem audiovizuální techniky na outdoorové akce a sportovní události. Dříve v tomto roce se k YVENTECH připojila původem brněnská společnost RENTAL PRO, populární zejména v hudební a touringové branži pro své zkušenosti v oblasti ozvučení jak vážné hudby, tak i největších českých festivalů a koncertních turné. Díky sdílenému know-how těchto tří firem nabízí AV MEDIA EVENTS největší nabídku audiovizuálních služeb, ať už jde o firemní setkání, gala, výstavu, konferenci, kongres, sportovní akci, koncert nebo celý festival.

„Udržení provozuschopnosti v dnešní transformaci celého trhu pouze urychlilo náš záměr vytvořit jednoho silného partnera, který dokáže svým klientům nabídnout řešení v celém spektru jejich potřeb,“ říká o spojení společností Jan Kubinec, výkonný a obchodní ředitel AV MEDIA EVENTS (dále jen AVME). „Společnými silami upevníme svou pozici na mezinárodním poli AV služeb a zároveň akcelerujeme kreativitu a inovační potenciál do nových forem eventů na českém trhu. Uděláme maximum pro to, aby naši zákazníci získali opět chuť vytvářet spolu s námi eventy, které budou obsahově, provozně a finančně schopné přinést účastníkům zábavu, radost a budit zájem. Věřím, že zákazníci nás ocení jako prvotřídního dodavatele AV služeb nejen pro dlouhotrvající vysokou kvalitu, ale i pro schopnost přizpůsobit se náročným podmínkám změny směrem k hybridním eventům.“

Spojením těchto společností vznikne pro klienty tzv. one-stop-shop s kompletním servisem pro jakoukoliv akci ve vysoké kvalitě. Společnost AVME je proslulá zejména AV službami pro mezinárodní konference a kongresy. Díky sdílenému know-how nyní posílí zejména v oblasti technologií pro outdoor a sportovní akce, velké koncerty a koncertní turné. AVME nabízí širokou škálu vlastních technologií a dlouholeté zkušenosti z českého i mezinárodního prostředí. Je schopna zajistit akci na míru, a to od designu a plánu akce, až po její realizaci.

AV MEDIA EVENTS, a.s. je leader na českém trhu v oblasti audiovizuálních služeb pro zajištění hromadných akcí. Již 20 let nabízí nejmodernější technologie a drží krok s mezinárodním trhem. Díky partnerským podnikům v zahraničí (Brill Audio Visual Ltd v Maďarsku a BRILL AV MEDIA SP. Z O.O. v Polsku) a členství v mezinárodních aliancích (AV Alliance, Congress Rental Network, AVIXA) tvoří ve svém oboru nejsilnější skupinu ve střední Evropě. AV MEDIA EVENTS, a.s. je sesterskou společností AV MEDIA, a.s. která nabízí instalační služby spojené s pevnou integrací AV technologií. V září roku 2018 došlo k rozdělení společností s cílem zkvalitnit služby v jednotlivých zákaznických segmentech. Obě společnosti patří do holdingu Visual Communication a.s.


Pro více informací kontaktujte:

Komunikace: Petra Mičkalová, petra.mickalova@avmedia.cz
Obchod:         Jan Kubinec, jan.kubinec@avmedia.cz