O asociaci

Poslání asociace

Aktivně napomáháme růstu a rozvoji profesionálních standardů na trhu služeb v oblasti event marketingu, aby tyto standardy dosahovaly evropské úrovně.

Výkonný výbor

Pokud máte jakékoli dotazy ke spolupráci či fungování asociace, neváhejte se obrátit na členy výkonného výboru.

Vít Rozehnalpředseda asociace

Telefon: +420 602 410 657
E-mail: vitek@eventselection.cz

V oboru pořádání akcí se Vít Rozehnal pohybuje přes 20 let. Je ředitelem společnosti Event Selection, která dodává pečlivě vybrané a vyzkoušené profesionální vybavení exkluzivních značek pro všechny typy eventů.

Kompetence v ČEA: vedení asociace, certifikace, Výroční ceny ČEA, akvizice členů a partnerů

Jan Kubinecmístopředseda asociace

Telefon: +420 725 261 451
E-mail: jan.kubinec@avmedia.cz

V eventovém průmyslu aktivně působí Jan Kubinec téměř 20 let. Většinu času trávil na straně zadavatelů, kde řídil např. portfolio značek Plzeňského Prazdroje. Poslední léta pracuje jako výkonný ředitel na straně dodavatele v AV MEDIA EVENTS.

Kompetence v ČEA: spolupráce se vzdělávacími institucemi, výzkum, akvizice členů a  partnerů

Norbert Pýchamístopředseda asociace

Telefon: +420 604 531 526
E-mail: norbert.pycha@eventarena.cz

Norbert Pýcha má za sebou více jak 20 let zkušeností v oblasti event managementu a jeho profesní kariéra je téměř výhradně spjata s agenturou Event Arena, kterou spoluzaložil v roce 2000 a kterou spoluvlastní. Hlavní náplní jeho práce je vedení společnosti, HR management, supervize akcí a projektů a komunikace s klienty.

Kompetence v ČEA: workshopy, finance, akvizice členů a partnerů

Patrik Jedličkačlen výkonného výboru

Telefon: +420 602 585 244
E-mail: patrik.jedlicka@brothers.cz

Patrik Jedlička je zakladatelem a majitelem aktivační agentury Brothers, která působí na trhu již více než 20 let. Hlavní náplní jeho činnosti je vedení společnosti, komunikace s klienty, tvorba strategií a kreativních konceptů. V posledních letech se také aktivně věnuje hudebnímu managementu v rámci divize Brothers music agency.

Kompetence v ČEA: komunikace, akvizice nových členů a partnerů

David Borovkačlen výkonného výboru

Telefon: +420 724 760 650
E-mail: david@borovka.cz

David Borovka je zakladatelem rodinné firmy Borovka event, kde působí na pozici CEO a zároveň jako technický garant. Aktivně se podílí na přípravách a realizacích eventů v České republice i zahraničí. V roce 2020 založil sesterskou společnost Borovka facility, která jako jedna z prvních v České republice začala vyrábět a distribuovat dezinfekční stojany.

Kompetence v ČEA: akvizice nových členů a partnerů

Členové asociacePartneři asociaceEVENTOVÉ AGENTURY

 • ART 4 PROMOTION, s.r.o.

  Specialisté na event a multimediální show – s tímto formátem přišli jako první v ČR již v roce 2003. Používají nejmodernější technologie, silnou stránkou je sehraný tým, i díky němu vznikají výjimečné projekty.

 • Blue Events s.r.o.

  Tvůrce stovek odborných konferencí, které se zařadily k nejvýznamnějším v České republice. Jejich úspěch přisuzuje společnost entusiasmu, tvrdé práci a úsilí o naprostou profesionalitu.

 • Borovka Event s.r.o.

  Rodinná firma, která přináší již více než 15 let komplexní řešení eventových akcí na míru v té nejvyšší kvalitě.

 • Brothers s.r.o.

  Eventová a aktivační agentura působící již přes 20 let na trhu klade důraz na kvalitní a profesionální produkci, nová řešení v oblasti moderních technologií, včetně zapojení virtuálních nástrojů. Nové myšlenky a odvážná kreativní řešení jsou základními prostředky jejich práce.

 • CONCEPT LINE s.r.o.

  Spojujeme svět eventů, on-line eventů a kreativní produkce. Doručujeme strategický event management, ideamaking a spolehlivá produkční řešení pro: Konference | Firemní výročí | Galavečery | All employee meetings | Online events | Videoprodukci

 • CREATIVE PRO (CZ), s.r.o.

  Eventová a komunikační agentura, jejímž hlavním posláním je přinášet lidem pozitivní emocionální zážitky prostřednictvím pořádání live, virtuálních a hybridních společenských akcí a konferencí.

 • EVENT ARENA s.r.o.

  Přední eventová agentura působící na trhu přes 20 let. Nově nabízí realizaci virtuálních eventů na míru s atraktivním konceptem, originálním studiem a grafikou, možností interakce s diváky a další.

 • Fox Hunter s.r.o.

  Úspěšná full-servisová marketingová agentura zrealizovala již přes 10 tisíc projektů. Připraví nezapomenutelný event, profesionální služby nabízí i v on-line komunikaci, podpoře prodeje či videoprodukce.

 • FTV Prima, spol. s r.o. (Solootions)

  Naše práce dává smysl. Naše nápady mají úspěch. A naše myšlenky přesah. Naše síla je ve zkušenostech a týmu profesionálů, kteří ví, co dělají. Umíme realizovat neobyčejná komunikační řešení na míru. A vždycky vám nabídneme víc, než čekáte. Můžeme vám věnovat tolik času, kolik potřebujete. Můžeme si to dovolit. Máme pevné zázemí jedné z nejsilnějších mediálních skupin ve střední Evropě. Jsme totiž součástí skvěle fungující rodiny Prima. Jsme kovaní v marketingových strategiích, umíme PR jako nikdo jiný, realizujeme nezapomenutelné eventy, navrhujeme bezkonkurenční merchandising a máme i vlastní vydavatelství. Díky tomu dokážeme za smysluplné peníze realizovat komplexní řešení, která osloví téměř 100 % české aktivní populace. Když chcete víc než ostatní, už víte, na koho se obrátit…

 • Guarant International spol. s.r.o.

  Profesionálové společnosti se starají o úspěch svých klientů při organizování mezinárodních kongresů, konferencí a eventů po celém světě. Zákazníkům garantuje vysokou odbornost, preciznost a profesionalitu.

 • Evil Team

  Umíme eventy. Po dobrým, po zlým a po svým. Za 10 let jich máme na kontě 60. Naší specialitou jsou nároční návštěvníci, kreativní klienti a prémiové produkty. Vystřihneme prvotřídní konferenci i festival pro 110 000 vyznavačů životního stylu jménem Harley-Davidson. Stačí si říct…

 • MVP events s.r.o.

  Přední česká agentura tvoří eventy, které pomáhají klientům vybudovat vztahy se zákazníky, získat nové kontakty nebo lépe komunikovat s veřejností. Vybudovala několik festivalů pro stovky tisíc lidí.

 • PLAYzone s.r.o.

  Agentura PLAYzone je provozovatelem Vodafone PLAYzone Areny, esportového centra o rozloze přes 1000 m2. Agentura je také organizátorem soutěží MČR, včetně milionové Tipsport MČR CS:GO. Jako součást skupiny Prima se zaměřuje i na výrobu pořadů s herní tematikou, které vysílá televizní stanice Prima COOL. Pravidelné denní zpravodajství přináší prostřednictvím portálu PLAYzone.cz.

 • Dream PRO, s.r.o.

  Pořádá firemní večírky, plesy, teambuildingy, kongresy a speciálních akce na klíč. Půjčovna mobiliáře a svítícího nábytku na Vaše akce.

 • PÁRTY KLOKOČKA s.r.o.

  Organizuje eventy pro děti i dospělé, přičemž se tato činnost prolíná s reklamou a dalšími navazujícími službami. Ve svém portfoliu nabízí vše ze zábavy, reklamy a eventů.


LOKACE

 • Kongresové centrum Praha, a.s.

  Největší kongresové centrum České republiky Kongresové centrum Praha se nachází v těsné blízkosti Vyšehradu na místě s nádherným výhledem na celé panoráma města, Pražský hrad a Staré Město. Budova Kongresového centra Praha dominuje svému okolí a je zároveň jedinečným příkladem neofunkcionalistické architektury. Její interiér je rozdělen na 3 trakty - kongresový, společenský a jižní, což umožňuje bez problémů pořádat zároveň několik akcí. Kromě pestré nabídky flexibilních prostor nabízí Kongresové centrum Praha svým klientům služby nejvyšší kvality zajištěné zkušeným produkčním týmem, vynikající dopravní dostupnost, dostatečnou parkovací kapacitu a také bohatý výběr ubytování v blízkém okolí. V bezprostřední blízkosti se nachází také rozsáhlý parkový areál Vyšehradu. Ten bývá ideálním místem odpočinku a relaxace pro účastníky akcí a návštěvníky Kongresového centra Praha. Přímo u stanice metra C - Vyšehrad Skvělá dopravní dostupnost Poloha blízko historického centra města Jedinečný výhled na historické centrum Variabilní prostory pro různé druhy akcí Vysoce kvalitní ubytování v blízkosti Kongresového centra Praha

 • Opero s.r.o.

  Opero je místem k práci, setkávání a inspiraci. Moderní business hub, elegantně zasazený do architektury Starého Města nabízí veškerou vybavenost pro osobní kancelář či realizaci menších eventů.

 • Spojka Events s.r.o.

  Nabízí moderní eventové prostory v samém srdci Karlína s kapacitou až 300 osob. Designové prostory s nádechem industriálního stylu jsou vhodné pro konference, workshopy, semináře, firemní školení či večírky. Společně s vlastním cateringem Spojujeme a restaurací Spojka Karlín poskytují synergii i komfort služeb.

 • Veletrhy Brno, a.s.

  Společnost je největší veletržní správou ve střední Evropě, vlastnící architektonicky významný výstavní areál, tzv. brněnské výstaviště. Je organizátorem mezinárodních výstav a veletrhů.


AV TECHNIKA

 • Audiolight service s.r.o.

  Nabízí kompletní technický servis při zajišťování akcí a disponuje širokou nabídkou audiovizuální techniky připravené k pronájmu. Půjčuje techniku na párty, roadshows, výstavy a firemní nebo kulturní akce.

 • AV MEDIA EVENTS, a.s.

  Leader na českém trhu v oblasti pronájmu a obsluhy audiovizuální/IT techniky. Díky nejmodernějším technologiím již 30 let proměňuje komunikaci svých tuzemských i zahraničních klientů na audiovizuální zážitky.


OSTATNÍ SLUŽBY

 • Event Selection s.r.o.

  Více než 10 let vybírá a dodává nejlepší inovativní řešení pro všechny druhy eventů. Současně nabízí prodej či pronájem profesionálního vybavení. Eventové stany, stany pro svatby a glamping, nábytek pro malé i velké akce. V nabídce najdete také venkovní kuchyně OFYR pro profesionály a cateringové společnosti. Zastupuje značky X GLOO, Creative Products, Flux, OFYR a Pro-Floor.

 • XLAB s.r.o.

  Zajišťuje grafickou stránku pro různé typy eventů - konference, prezentace značek, komerční show a další. V současné době nabývá na významu jako nepostradatelná součást hybridních eventů.

 • PARTY NÁBYTEK s.r.o.

  Je největší půjčovnou nábytku a vybavení v Čechách. Již více než 27 let půjčuje nábytek pro nejrůznější typy eventů po celé Evropě. Disponuje širokou škálou produktů v mnohatisícovém množství, tak může vybavit i ty největší a nejnáročnější akce. Díky rozsáhlé flotile nákladních vozů a početnému vyškolenému týmu zabezpečí cokoliv a kdekoliv.

 • TUCHLER jevištní & textilní technika, spol. s r.o.

  Zabývá se výrobou, prodejem a montáží textilní a jevištní techniky pro eventy, ale také divadla, televize, filmové produkce a další. Neustále pracují na vývoji, zdokonalování a rozšíření svého produktového portfolia.

 • ORRO GROUP a.s.

  Firma se zaměřuje na tvorbu a realizaci projektů pro udržitelný rozvoj. Jedním z nich je náhrada jednorázových nápojových pohárků, jídelního nádobí a obalů bezodpadovou environmentálně nejšetrnější variantou v podobě několika tisícinásobně použitelných 100% recyklovatelných produktů nejvyšší dostupné kvality. Pod značkou “Nerozbitná sklenička” nabízí komplexní technologicky vyspělé čisté řešení s pozitivním dopadem na životní prostředí a kvalitu života, které je zároveň důstojnou nerozbitnou alternativou tradičního skla a porcelánu pro případy, kdy je obvzlášť žádoucí vyhnout se nebezpečným střepům. Za tento projekt obdržela firma bronz v krajském kole v soutěže IBM FIRMA ROKU 2022.


CATERING

 • IN CATERING s.r.o.

  Catering již od roku 1995. Průvodce vašim eventem, firemním večírkem nebo dokonalou svatbou. Vytváří zážitky a chutě, na které se nezapomíná. #myjsmecateringZADAVATELÉ

 • Česká spořitelna, a.s.

  Banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Své služby poskytuje jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financuje však i velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů.

 • LEGO Trading s.r.o.

  Dánský výrobce hraček Lego distribuovaných po celém světě. Podílí se na budování udržitelné budoucnosti a pozitivní dopad na společnost a planetu, kterou děti zdědí. Hlásí se k odpovědnosti za minimalizaci dopadu na životní prostředí a usilujeme o nulový dopad na životní prostředí na planetě.

Stanovy asociace

Úvodní ustanovení

Spolek s názvem Česká eventová asociace z.s. je právnickou osobou založenou v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění.

Asociace je dobrovolným zájmovým spolkem právnických a fyzických osob, které vyvíjejí svou podnikatelskou činnost v oblasti event marketingu a sales promotion na území České republiky.


Účel a cíle asociace

Základním účelem asociace je prosazování společných profesních zájmů eventových agentur, jejich dodavatelů a dalších osob poskytujících služby v oblasti event marketingu, vzájemná podpora a spolupráce členů při přípravě eventů, výstav, veletrhů, přehlídek a dalších akcí, a napomáhání růstu a rozvoji profesionálních a etických standardů v tomto oboru. Svou činností asociace aktivně napomáhá růstu a rozvoji profesionálních standardů na trhu služeb v oblasti event marketingu a usiluje o to, aby tyto standardy dosahovaly evropské úrovně.


Celé stanovy

Etický kodex asociace

Česká eventová asociace je spolek, který zastupuje zájmy eventových agentur a dodavatelů služeb v oblasti event marketingu a sales promotion působících v České republice.

Tento etický kodex vytvořila asociace za účelem zajištění vysokého etického standardu jednání všech, kteří se zabývají marketingovou činností v oblasti eventů v České republice. Etický kodex platí pro všechny členy asociace a týká se všech aspektů činnosti členů asociace v souvislosti s event marketingem, včetně dodávek služeb pro tuto činnost.

Členové asociace jsou si vědomi toho, že závazek dodržovat platné právní předpisy, profesní pravidla a etické standardy je nezbytnou podmínkou k dosažení cílů asociace a pilířem reputace a úspěšnosti oblasti event marketingu.

Cílem Etického kodexu je formulovat standardy, které by členové měli aplikovat ve své obchodní praxi. Nenahrazuje a není nadřazený zákonům České republiky, profesním pravidlům nebo jiným obchodním kodexům (včetně firemních kodexů), které mohou být pro členy závazné.


Celý etický kodex