Inovace roku - 2. místo

Cycles by Yemi A.D.

Soutěžící JAD Productions
Klient OD Kotva
Formát

Účastníci nesoucí hlavní podíl na úspěšnosti eventu

Yemi A.D. - Creative Director
Beata Baníková - Experience catering designer
Jakub DJ Nobody Listen - Music Director
Lucie LuSeeYa Drábková - Choreographer
Tommy Pražák - Choreographer / Graphic designer
Kristína Tukan Martanovičová - Choreographer / Production coordinator
Anna Lipoldová - Choreographer / Budget keeper

Popis projektu

Představení ve kterém se diváci vydávají na cestu dějem i prostorem. Event, při kterém můžete nejen vidět a slyše, ale také ochutnávat, čichat a dotýkat se. Rychlost vašeho pohybu a reakce na děj ovlivňují děj samotný. Pokud přijdete dvakrát, pokaždé objevíte nový úhel pohledu. Ojedinělý způsob jak probuďit prostor nejstaršího obchodního domu v zemi (OD KOTVA) a vytvořit v něm údálost, která se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Našim cílem bylo posunout hranice současné eventové, divadelní i taneční scény blíže k současnému světovému trendu - 0% pasivity / 100% interaktivity. Současně bylo cílem umístit do středu dění Obchodní Dům KOTVA, který díky silné kampani získal přesah místa, kam se vydáte nejen za nákupem, ale také za silným zážitkem, za novým trendem ve městě.

Počet oslovených eventem vs. reálně zúčastněných

Bezmála 1000 hostů se vystřídalo během 6-ti představení z čehož to poslední bylo oficiální závěrečnou party DOLCE VITA v rámci MBPFW.

Doplňující informace

Event sklidil velký úspěch jak mezi uměleckou scénou, tak v médiích. Vyšlo více než 20 článků a 3 reportáže v TV a v on-line magazínech. Cílem nebyla kvantita hostů, ale síla prožitku, která rezonovala ve vyprávěních o prožitém představení ještě měsíce poté. Proč Cycles? Žijeme ve stále opakujícícm se koloběhu - ráno vstaneme, ve dne vyděláváme, večer utrácíme a v noci spíme. Koloběh, kterém se snadno zacyklíme, spustíme autopilota a přestaneme vnímat tak, jak jsme to dokázali dřív. V životě však nastávají tzn. turning points - momenty, či křižovatky, které jsou určující pro naši budoucnost; rozhodnutí, která navždy změní náš život. Když jsme zacyklení snadno je propásneme a byť ve správnou dobu na správném místě, nejsme připravení, jen zacyklení. My věříme, že intenzivní dávkou divadla Cycles můžeme zúčastněné ze smyčky probudit - proto hashtag #UNCYCLEYOURSELF.

Rozpočet

do 1 mio