B2C Event - 1. místo

Foto: Joerg Mitter / Red Bull Content Pool

Red Bull Air Race World Championship - Red Bull Air Race Show Production

Soutěžící Next Level
Klient Red Bull Air Race GmbH
Formát

Účastníci nesoucí hlavní podíl na úspěšnosti eventu

Aleš Burger - Director
Hana Slapničková - Junior Production Manager
Nikola Netušilová - Architect

Popis projektu

Od roku 2014 zajišťujeme kompletní harmonogram a produkci doprovodného programu pro Red Bull Air Race - nejrychlejší motorsport planety. Série leteckých závodů má každý rok zastávky po celém světě od Japonska po USA. Od roku 2016 pro šampionát také designujeme a vyrábíme originální trofeje.

Počet oslovených eventem vs. reálně zúčastněných

Několik milionů ve Spojených Arabských Emirátech, Japonsku, Rusku, USA, Německu, Portugalsku, Maďarsku vs 1.220.000 návštěvníků celkově osmi eventů v sedmi zemích

Doplňující informace

Našim úkolem je připravit atraktivní program pro návštěvníky závodu Red Bull Air Race po celém světě. Spolupracujeme proto se sportovci a lokálními samosprávami po celém světě v průběhu celého roku. Výsledkem naši práce by měl být event, který nabízí zábavu a vzrušení každému bez ohledu na to jestli je fanoušek letectví či nikoli. Program se snažíme vždy uzpůsobit lokálním zvyklostem a tradicím. Kromě produkce doprovodného programu máme na starosti celkovou časovou koordinaci všech přípravných prací i akce samotné. V roce 2015 jsme pro závod v Anglii poprvé připravili sadu trofejí a jíž v dalším roce jsme s Red Bull Air Race GmbH domluvili na dodávce trofejí pro celou sezónu 2016. Tato spolupráce pokračovala v roce 2017 a bude i 2018.

Rozpočet

nad 30 mio