Zprávy

Aktuálně v asociaci

Ze zákulisí premiérového, živého a interaktivního on-line přenosu ČEA
30. 4. 2020

Začátkem března, kdy byly přípravy na galavečer vyhlášení vítězů Výročních cen ČEA v plném proudu, přišlo jejich zmrazení. Následně ČEA dlouhé týdny vyčkávala, jak se celá situace bude vyvíjet. Začátkem dubna přišlo finální rozhodnutí. Výroční ceny ČEA 2020 budou. Je třeba ocenit přihlášené agentury a společnosti, které do soutěže vynaložily úsilí. Je třeba ukázat veřejnosti, že eventový trh je kreativní a flexibilní. Je třeba připomenout, že eventy tu byly, jsou a budou.

A tak se přípravy rozjely nanovo a od samotného začátku. A s výrazně kratší dobou na realizaci. Avšak produkční agentura EVENT ARENA od počátku ke všemu přistupovala s odhodláním a pozitivní energií. Navrhla zcela nový koncept a zakomponovala nápady, které co nejvíce přiblíží akci osobnímu setkání.

Během krátké chvíle bylo připraveno oneAVstudio od AV MEDIA EVENTS, kam se celá akce přesune. Profesionální tým i zázemí společnosti vytvořily kvalitní půdu, aby premiéra on-line přenosu takového formátu proběhla bez komplikací. Společnost XLAB zajistila digitální odbavení celé akce. Na přípravách se dále podílel celý výkonný výbor ČEA v čele s místopředsedou Vítkem Rozehnalem a s významnou podporou tajemnice Markéty Chačaturov.

Živý on-line přenos se konal v pondělí 27. dubna s moderátorem Adamem Nedvídkem. Po boku mu stál předseda ČEA Honza Kubinec, pro kterého to byla zcela nová zkušenost.  Během 140 minut do studia nakouklo mnoho tváří, proběhlo přes 40 on-line spojení, které byly řízeny zkušeným týmem Event Arena. Přes projekce ve studiu mohli soutěžící i známé osobnosti mezi sebou komunikovat i když každý z nich byl na jiném místě. Vítězové po vyhlášení jejich projektu veřejně známou tváří mohli okamžitě slavit. Někdo začal už s předstihem a věřil, že to dopadne.

Vyvrcholením celého vyhlášení bylo předání hlavní ceny GRAND PRIX. Nic netušící vítězové ze společnosti Ostrovy sledovali celý přenos z parku na Puškinově náměstí. Nedaleko zastavila bílá limuzína. Vystoupil předseda poroty Jan Binar v závěsu s kontroverzní postavičkou českého showbusinessu, Kapitánem Demo a jeho gangem. Nesli trofej v podobě chladící mísy, která byla naplněna ledem a šampaňským. Závěrečné on-line propojení společně s fyzickým předáním ceny bylo opravdu unikátní.

Živý on-line přenos v době vysílání zaznamenalo přes 500 shlédnutí, vč. připojení ze záznamu se počet navyšuje na více než 1 000 shlédnutí. Při předpokladu, že na každém zařízení bylo více sledujících, bylo výsledné číslo mnohonásobně vyšší.

Děkujeme našim partnerům AV MEDIA EVENTS, EVENT ARENA a XLAB za profesionálně odvedenou práci při přípravě a realizaci tohoto nestandardně pojatého eventu.

Přenos ze záznamu zde https://www.facebook.com/ceskaeventovaasociace/posts/2987779931314498obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Další aktuality

26. 5.
2020
Je zpět! Event MeetUP No. 3 na téma Nocovid. Together Again.

Je naším velkým potěšením, že vás můžeme po delší době znovu pozvat, a to na třetí setkání tohoto neobvyklého roku – Event MeetUP. Budeme se bavit o tématu, které je ...

Číst více
26. 5.
2020
HOME OFFICE 2.0, to je motivační interní komunikace pro zaměstnance vašich klientů

Jak na interní komunikaci, když zaměstnanci pracují z domu Obavy z šíření koronaviru radikálně změnily zaběhnuté fungování firem, a tato situace v CREATIVE PRO Group ...

Číst více
20. 5.
2020
Autokoncerty, to jsou živá vystoupení v bezpečí a pohodlí vašeho auta

Na mostecký autodrom dorazí Autokoncerty. Užijte si show přímo z vašeho auta! Hudební live produkce a letní festivaly ani v tomto období pandemie rozhodně nekončí. Po ...

Číst více