Zprávy

Aktuálně v asociaci

7 hlavních důvodů proč se přidat do ČEA
8. 9. 2023
Česká eventová asociace je profesní organizace eventových agentur a dodavatelů služeb v oblasti event marketingu, jejímž cílem je zvyšovat úroveň profesních a etických standardů v oboru a vytvářet podmínky pro jeho další růst.

PROČ SE PŘIDAT K ČEA?


BUDUJEME KOMUNITU EVENTOVÝCH PROFESIONÁLŮ
Naneformálních setkáních s ostatními nadšenci našeho oboru sdílíme inspiraci a předáváme si cenné zkušenosti. Ale také diskutujeme, co nás trápí a co můžeme udělat společně pro to, abychom navzájem pomáhali našim byznysům.
 
SPOLEČNĚ PROFESIONALIZUJEME EVENTOVÝ OBOR
Bezpečnost je základ. Naším cílem je přiblížení se standardům Německa, Rakouska či Velké Británie. Pracujeme na tvorbě a následném prosazování profesních standardů bezpečnosti, spolehlivosti a transparentnosti, ideálně jako Profesní kodex. A pro snížení rizik plánujeme edukovat jak eventové profíky na naší straně, tak i zadavatele.
 
PROSAZUJEME JEDNOTNÉ ZÁJMY U INSTITUCÍ A STÁTNÍCH ORGÁNŮ
Díky úsilí České eventové asociace byl náš obor státem během covidové pandemie výrazně podpořem. Nikdo neví, co nás v podnikání může znovu potkat a státní orgány nejsou otevřeny diskuzi s jednotlivci. V komunitě je síla, my už máme vytvořené významné vazby a budeme vytvářet nové.
 
POŘÁDÁME NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÝROČNÍ CENY O NEJLEPŠÍ EVENTY
Bez nastavování benchmarků, bez inspirace těmi nejlepšími pracemi je další posun jen obtížný. A když se budeme zlepšovat všichni, poroste kvalita a prestiž celého oboru.
 
NAVAZUJEME SPOLUPRÁCE S MEZINÁRODNÍMI ASOCIACEMI A PARTNERY
Pro zvýšení prestiže českých společností na mezinárodním trhu je důležité být na něm také vidět. Proto budeme usilovat o podporu našich členů v účastina mezinárodních projektech a soutěžích.
 
POVAŽUJEME ZA NEZBYTNÉ SBÍRAT A SDÍLET OBOROVÁ DATA
Bez relevantních dat neexistuje správné rozhodování. Bez dat nemohou veřejné politiky reagovat na naše problémy a my podnikatelé nemůžeme definovat priority, které potřebujeme společně řešit. Data nám pomáhají vytvářet benchmarky a ukazovat trendy, podle nichž můžeme lépe řídit svá podnikání.
 
POŘÁDÁME TEMATICKÉ WORKSHOPY A MEETINGY PROFESNÍCH SKUPIN
Máme celou řadu tradičních i nových témat (výběrová řízení, umělá inteligence ad.), která naši klienti řeší. Společná řešení nám šetří čas a energii nad hledáním vlastních cest a zároveň usnadní rozhodování našim klientům.
 
 
PŘIDEJTE SE K NÁM!
obrázek


obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Další aktuality

9. 10.
2023
ČEA je nadále hrdým partnerem Bea World Festivalu

Česká eventová asociace prodloužila již šestým rokem spolupráci s ADC group, která pořádá celosvětovou soutěž BEA World festival. Tato spolupráce nabízí zástupcům ČEA ...

Číst více
26. 9.
2023
Kalendář mezinárodních soutěží a eventů 2023

Imex Las Vegas - 16. 10. 2023 | Las Vegas, USA více informací    Heavent Paris - 14-16. 11. 2023 | Paříž, Francie více informací  Bea World Festival - 23-25. 11 ...

Číst více
11. 9.
2023
Neformální setkání členů a partnerů ČEA v Art Restaurantu Mánes

V posledních slunečných dnech jsme se s našimi členy a partnery potkali na neformálním setkání, jehož hlavním cílem bylo posílení networkingu a budoucí ...

Číst více