Zprávy

Aktuálně v asociaci

ČEA vyhlásila Výroční ceny 2021, cenu GRAND PRIX si odnesly XLAB a Happenee
23. 6. 2021

Dne 22. června se předávaly ocenění za nejlepší eventové počiny, které se v minulém roce udály. Cenu GRAND PRIX, tedy nejvýše oceněný projekt napříč všemi kategoriemi získaly společnosti XLAB společně s Happenee za bezpečnostní konferenci GLOBSEC Bratislava Forum. Na vyhlášení Výročních cen ČEA se dále rozdalo 17 cen v 6 kategoriích a nově pro tento ročník byla udělena dvě mimořádná ocenění.

Česká eventová asociace přivítala první účastníky po 16 hodině, kteří mohli zhlédnout nevšední výstavu Ukažte srdce eventů! Celkem 22 shortlistovaných projektů bylo promítáno na unikátní projekci nadrozměrné velikosti linoucí se celým sálem pražského Forum Karlín.

Následoval hlavní program celé akce – Vyhlášení vítězů Výročních cen ČEA 2021. Garanti postupně předávali ocenění v rámci svých kategorií: B2B – eventy na podporu obchodních vztahů, B2C – eventy na podporu vztahů se zákazníky, B2P – eventy na podporu vztahů s veřejností a B2E – zaměstnanecké eventy. Eventy pořádané jako vlastní produkce získaly ceny v kategoriích Zábava a showbusiness (veřejné eventy a festivaly) a Odborné konference, fóra a kongresy.

Zlaté příčky obsadily XLAB & Happenee s projektem GLOBSEC 2020 Bratislava Forum (B2B), kteří zároveň získaly hlavní cenu GRAND PRIX. Pro rovnou dvě nejvyšší ceny si přišla agentura NEXT LEVEL s projekty Mazda MX-30 Electric Experience v kategorii B2C a Good Point Zlaté Piesky pro klienta JTI Slovak Republic v kategorii B2P. V zaměstnaneckých eventech (B2E) kralovala Generali Česká pojišťovna s digitálním řešením Adventní kalendář pro zaměstnance - "ADVENT V ČERVENÉ". Kategorii Zábava a showbusiness obsadila agentura MVP events s občanskou iniciativou Milada 70: Zavražděna komunisty a šesté zlaté ocenění si odnesla společnost Confer-O-Matic za realizaci 9. ročníku konference mDevcamp (Odborné konference, fóra a kongresy).

V letošním roce se porota shodla nově vyhlásit i mimořádná ocenění. Obě putovala společnosti MVP events za iniciativy Milada 70: Zavražděna komunisty (Zvláštní cena za mimořádný počin) a NOCOVID. Together again (Ocenění za zvláštní přínos oboru).

Přehled všech výherců na webu ČEA: https://www.c-e-a.cz/2021soutez/

Funkci předsedy poroty již třetím rokem zastal Jan Binar, CEO McCann Prague a prezident AKA, porota byla složena z 30 odborných členů eventového segmentu.

„Je úžasné, kolik inovace a dobrých nápadů se za extrémně složitý rok pandemie urodilo. Agentury dokázaly, že eventy ať už ve fyzické, hybridní či digitální podobě dokážou pomoci klientům naplnit obchodní cíle. Eventové agentury se dokázaly postarat samy o sebe a ukázat cestu k organizaci eventů a přežití, tam kde toho státní správa nebyla schopna. A navíc v době, kdy samy měly málo, našly zdroje a čas udělat společensky prospěšnou akci bez nároku na odměnu (projekt Milada 70),“ zhodnotil letošní ročník předseda poroty Jan Binar.

Poděkování patří organizátorům z AV MEDIA EVENTS za realizaci bezpečného eventu, Forum Karlín za poskytnutí prostor a agentuře MVP events, která se postarala o komunikační a grafickou část Výročních cen ČEA 2021.


Foto: Stanislav Milataobrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Další aktuality

21. 3.
2023
Grand Prix patří Good Game za turnaj Prague Champs

Udělení cen 6. ročníku Výroční ceny České eventové asociace 2023 se konalo v Cubex Centrum Praha a navázalo na celodenní program konference a veletrhu Event Fest.   „Jsem ...

Číst více
14. 3.
2023
Pozvánka na slavnostní vyhlášení vítězů Výročních cen České eventové asociace 2023

Nastal čas vybírat outfity a nakupovat lístky❗️ Jak už všichni víte, slavnostní vyhlášení vítězů Výročních cen České eventové asociace se uskuteční v ...

Číst více
8. 3.
2023
Zveme vás na veřejnou prezentaci shortlistovaných projektů!

Ve čtvrtek 9. března proběhne veřejná prezentace shortlistovaných prací! Uvidíte sestřihy nejlepších eventových projektů roku 2022 včetně obhajoby soutěžících před ...

Číst více